logo
This is Photoshop's version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctornisi elit consequat
Latest Posts
+387648592568
info@GOtravel.com
989365604042+
بالا
 

بام استانبول | تپه های چاملیجا

بام استانبول

بام استانبول | تپه های چاملیجا

بام استانبول | تپه های چاملیجا , تپه های چاملیجا یکی از جاذبه های گردشگری استانبول هستند و برای کسانی که مشتاق به عکاسی هستند یکی از مکان های فوق العاده و ایده آل می باشد . چاملیجا توسط درختان احاطه شده و چشم انداز بسیار خوبی دارد .

برای رفاه گردشگران چندین کافه و رستوران از جمله یک رستوران گردان و همچنین زمین بازی برای کودکان در این مکان تعبیه شده است .

 

بام استانبول
استانبول بر روی ۷ تپه بنا شده که بلندترین آن تپه چاملیجا میباشد، تپه های چاملیجا دارای ارتفاع ۲۶۸ متر از دریا در قسمت آسیایی شهر استانبول واقع شده است و یکی یکی دیگر از مناطق توریستی استانبول میباشد که از بالای این تپه میتوان تنگه بسفر، قسمت اروپایی و همچنین بندرگاه را دید و گردشگران تور استانبول برای رفتن به چاملیجا و بازدید از این منطقه دیدنی می توانند از اتوبوس هایی که ازتکسیم به قسمت آسیایی میروند استفاده کنند.

 

در تپه ۲۴۸ متری چاملیجا که به بام شهر استانبول معروف میباشد آنتن های متعددی نصب شده است که این آنتن ها سبب آلودگی تصویری در شهر میشدند.

 

بام استانبول

 تپه های چاملیجا

ارسال پاسخ: