logo
This is Photoshop's version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctornisi elit consequat
Latest Posts
+387648592568
info@GOtravel.com
989365604042+
بالا
 

خطرناک ترین شهرهای دنیا | هیچ وقت به این شهرها سفر نکنید

خطرناک ترین شهرهای دنیا | هیچ وقت به این شهرها سفر نکنید

خطرناک ترین شهرهای دنیا | هیچ وقت به این شهرها سفر نکنید , سفر به کشورهای مختلف راهی عالی برای گذراندن تعطیلات و اوغات فراغت است اما بعضی از شهرها مثل شهرهای معروف و توریستی نیستند یا اینکه اگر هم باشند. هر چند که هر شهر بزرگی مشکلات خاص خودش را دارد اما مسافرت به بعضی از شهرها آنقدر خطرناک است که بهتر است به اونجا مسافرت نکنیم .

 

 

گواتمالا  , شهر گواتمالا سیتی

 

گواتمالا به جرآت فاسدترین دولت جهان را داراست. تمامی‌سران این کشور به طور غیر رسمی‌بزرگترین قاچاقچیان آمریکای شمالی هستند. این شرایط باعث شده تا گواتمالا بهشت قاچاقچیان مواد مخدر و باندهای تبهکاری جهان باشد. در پایتخت گواتمالا یعنی شهر گواتمالا این موارد به اوج خود رسیده اند بسیاری از توریست‌ها مورد سرقت مسلحانه همراه با تجاوز قرار می‌گیرند. به هرحال اگر به هردلیلی قصد سفر به این شهر را داشتید حتما یادتان باشد هیچگونه وسیله قیمتی به همراه نداشته باشید چون به قیمت جان شما تمام میشود.

در این شهر نرخ قتل بسیار بالا و جرم های دیگر مثل جیب بری و ماشین دزدی هم خیلی شایع است. اگر به گواتمالا سفر می کنید به شهرهای امن آن بروید و شهر گواتمالا سیتی را انتخاب نکنید.

 

بغداد

در این شهر هروز اقدامات ترویستی و انفجار های صورت میگیره

با اینکه این شهر قبلا یکی از زیباترین شهرهای خاورمیانه بود

 

ریو دو ژانیرو

به محض ورود به این شهر کتابچه ای به شما داده می‌شود که در آن تمهیداتی نظیر اینکه یه هیچ وجه هیچ چیز گرانبها همراه نداشته باشید درج شده است. در صورتی که چیزی از شما سرقت شود مسئولیت آن با شماست و نه پلیس.در ۳ سال گذشته جرم و جنایت در این شهر ۲ برابر شده اما آمار جدید نشان می‌دهد که اوضاع جرم و جنایت در این کشور رو به بهبودی است ولی تا آن زمان فاصله زیاد است. در این شهر مافیای مخدر شهری مسئولیت بسیاری از جنایات را به عهده دارند. اکثر جنایات در حومه شهر انجام می‌شود ولی همچنان شما در هیچ کجا امنیت کامل ندارید.

اگر باز هم دلتان می خواهد به این شهر سفر کنید می توانید از بودن در اقامت گاههای ساحلی آن لذت ببرید اما خیلی مراقب خودتان باشید!

 

آکاپولکو ، مکزیک

 

این شهر از مقاصد محبوب گردشگری است اما خشونت های مربوط به مواد مخدر آن را تبدیل به مکان خطرناکی کرده است. آمارهایی که اخیرا جمع آوری شده نشان می دهد که این شهر یکی از بیشترین نرخ های کشت و کشتار را دارد و  به همه کسانیکه به این شهر سفر می کنند توصیه می شود که تا جایی که می توانند در اقامتگاه های خودشان بمانند و در سطح شهر کمتر بیاند .

 

 

سن پدرو سولا ، هندوراس
یکی از خشن ترین شهرهای دنیا به شمار می رود و منابع زیادی بیشترین نرخ قتل و آدم کشی در جهان را متعلق به این شهر می دانند . به غیر از آدم کشی، قاچاق اسلحه هم یکی از بزرگ ترین مشکلات این شهر است و دیدن اسلحه های غیر مجاز دست مردم

 

کیپ تاون , افریقا

در این شهر فقر ,  تجاوز و  سرقت بسیار زیاد می باشد

بحران اقتصادی و تنگدستی و گرسنگی عامل اصلی گسترش جنایات در این شهر است. اگر به هردلیلی به این شهر رفتید یادتان باشد هرگز شبها بیرون نروید.

 

 

 

کراچی ، پاکستان
پاکستان مدت هاست که دچار نا آرامی های سیاسی است و در جای جای آن جنایت و تروریسم اتفاق می اقتد.

ترور انفجار بمب های انتحاری و جنگ های داخلی آنقدر در این کشور شایع است .

 

 

خطرناک ترین شهرهای دنیا

هیچ وقت به این شهرها سفر نکنید

ارسال پاسخ: